Nasze jednostki

W naszej ofercie znajdą Państwo żaglówki otwarto-pokładowe oraz jachty kabinowe.
Wypróbuj wszystkie nasze jednostki zaczynając od klasycznej żaglówki typu Omega, a kończąc na wyczynowych maszynach regatowych klasy ISO czy 730.
Każda z naszych łodzi jest przygotowana nawet dla najbardziej wymagających klientów oraz gotowa do startów w regatach, które odbywają się cyklicznie na Jeziorze Narie co świadczy o ich bardzo dobrym stanie technicznym oraz niezawodności. 
 
 
Czarter Jezioro Narie

Omega

Klasyczna Omega typu Ostróda z pełnego laminatu, z komorami wypornościowymi, którą zna każdy żeglarz. Idealna propozycja dla większej załogi oraz rodzin z dziećmi. Świetnie sprawdza się podczas wygodnego wypoczynku oraz przy doskonaleniu umiejętności żeglarskich. W ofercie parę sztuk do wyboru.

Laser 16

Laser 16 to dynamiczna żaglówka dla maksymalnie 5 osób. Ma bardzo dobre właściwości do żeglowania przy prawie każdej sile wiatru. Dzięki okrągłemu kadłubowi jednostka jest bardzo zwrotna i ma dobre zdolności nautyczne. Obszerny kokpit pozwala na bardzo wygodne żeglowanie, jest bardzo bezpieczna przez co jest często wykorzystywana do prowadzonych przez nas szkoleń żeglarskich.

Czarter Jezioro Narie

Majestic 24 Racer Extreme

Regatowy jacht klasy 730 przeznaczony dla 4-6 osobowej załogi. W pełni regatowo otaklowany, wyposażony w żagiel dodatkowy - Genaker. Jednostka bardzo szybka i wymagająca.
Wykorzystywana podczas szkoleń regatowych oraz regat.
Możliwość czarteru jedynie ze sternikiem.

Topper ISO

ISO to klasa regatowa międzynarodowej federacji żeglarskiej(ISAF).
Bardzo szybka łódź ślizgowa wyposażona w pasy balastowe, trapez oraz spinaker asymetryczny(genaker).
Dostarcza mnóstwo niezapomnianych wrażeń.
Możliwość czarteru jedynie ze sternikiem.

Facebook
Instagram